naivní možná i malíř a nebo také fotograf amatér

O mne ..

Již několik let sním, o tom že svá díla ukáži světu. Sbíral jsem odvahu a mezi tím uběhl nějaký ten čas, kdy jsem se všechny poznání po cestě, snažil zúročit a vytvořil jsem nejenom tento web. Možná jsem fotograf a možná malíř, baví mne pracovat s obrazem, barvou a technikou samotnou. Všechny tyto možnosti, co dnes fotografie a malba nabízí, jsou nevyčerpatelné v jejich kreativitě a kráse.

Tvořím ve světě mezi barvami, kde se snažím zhmotnit své představy. Maluji na plátno, zdobné papíry a jiné materiály. Vytvářím vlastní fotomontáže a grafiku. Skládám kaleidoskopické obrazce a s těmi si různě pohrávám. Používám olejové a akrylátové barvy, techniku airbrush a i speciální spreje pro jak říkám Domácí Graffiti .. Také se věnuji reklamní a dekorativní malbě, fotografii a grafice, ale to už jsem zmiňoval. Mám rád surrealismus, abstrakci, op art a dobře odvedenou práci ..

Každý den po celém světě vzniká mnoho zajímavých děl a prací. Osobně nabízím, se o svojí tvorbu podělit, pokud Vám připadá zajímavá, můžete mojí práci ocenit zakoupením fotografie či obrazu a podpořit mne tak i v dalším tvorbě. Ale to až za chvíli, až dotvořím prodejní web. Pokud by ale někdo měl zájem, napište mne prosím do emailu.

 Rád bych si splnil svůj sen, kdy bych mohl tvořit nová díla, obrazy, grafiky, fotografie a myšlenky. Chtěl bych zde zaujmout svojí tvorbou a i originálním pojetím některých technik. Budu zde nabízet obrazy, fotografie , ale i textilní výrobky jako jsou trika, batohy a polštáře s originálním designem.

Děkuji za pozornost :)         Jarda