naivní možná i malíř a nebo také fotograf amatér

O mne ..

Vítám všechny návštěvníky stránek! Jsem naivní možná umělec, kterého baví experimentovat, jak s barvou, podkladem, tak i stylem tvorby. Nemám za sebou uměleckou školu, ale jak rád říkám, sám život je škola a celý život se učíme. Také říkám, co bylo dříve? Škola nebo umění? Myslím, že odpověď je nad míru jasná :) Dalo by se říci, že nevyznačuji jistý směr. Tak bloudím světem mezi barvami, kde se snažím zhmotnit své představy :) Maluji na plátno, zdobné papíry a jiné materiály. Používám olejové a akrylátové barvy, techniku airbrush a i speciální spreje pro, jak říkám Domácí Graffiti .. Také se věnuji reklamní a dekorativní malbě, fotografii a grafice. Mám rád surrealismus, abstrakci, op art a dobře odvedenou práci ..

Přeji příjemné pokoukání a třeba i nápad, inspiraci ... Ještě malé upozornění, stránky jsou ve výstavbě, přibudou nová díla, fotografie a možnosti, jak si dané dílo zakoupit a nebo si jej třeba nechat namalovat přímo na zeď :)

Nemít školu na ovládání pastelek a sprejů a převzatý styl, neznamená, že bych měl být umělecký břídil. Věřím, že jednou se bude umění posuzovat, dle jeho náročnosti v provedení, ne v umění rozmazání barev a klikyháků, ve kterých si mám něco vybavovat, o kterém někdo napsal text, který neříká vůbec nic, ale působí vzdělaným dojmem ...